Виробник: Amica
Код товару: U1093204
Стислий опис
Технічні характеристики Тип звичайний Об'єм 2 л Споживана потужність 2200 Вт Матеріал корпусу пластик Тип нагрівального елемента прихований (диск) Індикатор рівня води зовнішній Кришка незнімна Обертання на 360... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип -
Электрочайник
Технічні характеристики
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 2 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегрівання |
| Особливості | відсік для зберігання шнура |
| Автовимкнення під час закипання води | є |
| Додаткові характеристики | контролер STRIX |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.3 х 24.6 х 16.3 см |
| Вага | 0.89 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Электрочайник |




Українська







