Стислий опис
AIWA KAWAKO AKT-3000D - багатофункціональний чайник потужністю 2200 Вт та об’ємом 1,7 л. Він підтримує роботу в трьох режимах – режимі підігріву води до 100°C, підігріву води до обраної температури (60-70-90-100ºC) та п... Читати далі...
Стислі характеристики
AIWA KAWAKO AKT-3000D - багатофункціональний чайник потужністю 2200 Вт та об’ємом 1,7 л. Він підтримує роботу в трьох режимах – режимі підігріву води до 100°C, підігріву води до обраної температури (60-70-90-100ºC) та підтримки тепла.
Корпус чайника виготовлений з нержавіючої сталі з захистом від відбитків пальців, що забезпечує вишуканий та охайний зовнішній вигляд і довговічність при користуванні. Світлодіодна індикація проінформує вас про досягнення відповідної температури.
Набирайте у чайник необхідний об’єм води, використовуючи індикацію рівня на корпусі. Конструкція із прихованим нагрівальним елементом дає можливість зручно вимити чайник з внутрішньої сторони.
Знімний фільтр з нержавіючої сталі ефективно затримує вапняний наліт при приготуванні напою.
Чайник AIWA KAWAKO AKT-3000D автоматично вимикається при закипанні води або при його знятті з диска. Він також оснащений захистом від перегріву при вмиканні без води.
Вбудований механізм для змотування шнура дає змогу зручно зберігати чайник, коли він не використовується.
Технические характеристики
| Тип | обычный |
| Объем | 1.7 л |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Материал корпуса | нержавеющая сталь |
| Тип нагревательного элемента | скрытый (диск) |
| Индикатор уровня воды | внешний |
| Крышка | несъемная |
| Вращение на 360° | есть |
| Защита | автоотключение при снятии с подставки |
| Защита | от перегрева |
| Особенности | дисплей |
| Особенности | подсветка корпуса |
| Особенности | светловой индикатор |
| Особенности | терморегулятор |
| Автоотключение при закипании воды | есть |
| Длина кабеля | 0.75 м |
| Дополнительные характеристики | напряжение/частота: 220 в/50 гц |
| Установка температуры нагрева | 100°C |
| Установка температуры нагрева | 60°C |
| Установка температуры нагрева | 70°C |
| Установка температуры нагрева | 90°C |
| Страна регистрации бренда | Япония |
| Габариты (ВхШхГ) | 24.5 x 22.6 x 15.1 см |
| Габариты в упаковке (ВхШхГ) | 23.4 x 21.5 x 17 см |
| Вес | 0.93 кг |
| Вес в упаковке | 1.07 кг |
| Цвет | коричневый |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Электрочайник |




Українська


