Стислий опис
AIWA MIZUCHI AKT-2000 - вишуканий та надійний чайник потужністю 2200 Вт та об’ємом 1,7 л. Набирайте у чайник необхідний об’єм води, використовуючи індикацію рівня на корпусі. Пластиковий корпус чайника чудово ізолює те... Читати далі...
Стислі характеристики
AIWA MIZUCHI AKT-2000 - вишуканий та надійний чайник потужністю 2200 Вт та об’ємом 1,7 л.
Набирайте у чайник необхідний об’єм води, використовуючи індикацію рівня на корпусі. Пластиковий корпус чайника чудово ізолює тепло, тому не нагрівається під час роботи.
Чайник AIWA MIZUCHI AKT-2000 оснащений системою захисту від перегріву Strix - він не працює при відсутності води та автоматично вимикається при її закипанні або при знятті чайника з диска.
Знімний фільтр із нержавіючої сталі ефективно затримує вапняний наліт при приготуванні напою, а конструкція із прихованим нагрівальним елементом дає можливість зручно вимити чайник з внутрішньої сторони.
Вбудований механізм для змотування шнура дає змогу зручно зберігати чайник AIWA MIZUCHI AKT-2000, коли він не використовується.
Технические характеристики
| Тип | обычный |
| Объем | 1.7 л |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Материал корпуса | пластик |
| Тип нагревательного элемента | скрытый (диск) |
| Индикатор уровня воды | внешний |
| Крышка | несъемная |
| Вращение на 360° | есть |
| Защита | автоотключение при снятии с подставки |
| Особенности | светловой индикатор |
| Автоотключение при закипании воды | есть |
| Длина кабеля | 0.75 м |
| Дополнительные характеристики | контроллер STRIX |
| Дополнительные характеристики | напряжение/частота: 220 в/50 гц |
| Установка температуры нагрева | нет |
| Страна регистрации бренда | Япония |
| Габариты (ВхШхГ) | 23.5 x 22.9 x 15.7 см |
| Габариты в упаковке (ВхШхГ) | 22.2 x 20.8 x 16.4 см |
| Вес | 0.87 кг |
| Вес в упаковке | 1.05 кг |
| Цвет | белый |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Электрочайник |




Українська


