Стислий опис
Adler AD 1381 — компактний чайник потужністю 900 Вт і об'ємом 0,5 л, який чудово підійде як для подорожей, так і для домашнього використання.Конструкція з прихованим нагрівальним елементом дає змогу легко вимити чайник ... Читати далі...
Стислі характеристики
Adler AD 1381 — компактний чайник потужністю 900 Вт і об'ємом 0,5 л, який чудово підійде як для подорожей, так і для домашнього використання.
Конструкція з прихованим нагрівальним елементом дає змогу легко вимити чайник із внутрішньої сторони.
Чайник Adler AD 1381 швидко нагрівається й автоматично вимикається під час закипання води.
Інтегрована основа робить чайник зручним для транспортування і зберігання.
До комплекту постачання входять дві чашки та ложка.
Технічні характеристики
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 0.5 л |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Кришка | незнімна |
| Захист | від увімкнення без води |
| Особливості | світловий індикатор |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | 2 чашки в комплекті |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | 100°C |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 x 17.5 x 10.5 см |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 15 x 16.5 x 12.5 см |
| Вага | 0.43 кг |
| Вага в пакованні | 0.62 кг |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Электрочайник |




Українська









