Стислий опис
Чайник Adler AD 1345 - багатофункціональний чайник потужністю 1850-2200 Вт та об’ємом 1,7 л. Він підтримує регулювання температури води (40°C/55°C/80°C/90°C/100°C) та підтримку тепла в діапазоні 40-100 °C впродовж 24 го... Читати далі...
Стислі характеристики
Чайник Adler AD 1345 - багатофункціональний чайник потужністю 1850-2200 Вт та об’ємом 1,7 л. Він підтримує регулювання температури води (40°C/55°C/80°C/90°C/100°C) та підтримку тепла в діапазоні 40-100 °C впродовж 24 годин.
Подвійний корпус чайника не нагрівається при роботі та сприяє швидкому закипанню води. Сенсорна панель допоможе здійснювати просте налаштування температури, яка відображається на світлодіодному дисплеї.
Система безпеки STRIX запобігає перегріву нагрівального елемента та пошкодженню чайника. Чайник автоматично вимикається при закипанні води або при його знятті з диска.
Конструкція із прихованим нагрівальним елементом з нержавіючої сталі дає можливість зручно вимити чайник Adler AD 1345 з внутрішньої сторони.
Технічні характеристики
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | неіржавка сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегрівання |
| Особливості | дисплей |
| Особливості | індикація температури |
| Особливості | підтримання температури |
| Особливості | терморегулятор |
| Автовимкнення під час закипання води | є |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | Автоматичний захист від кип'ятіння без води |
| Додаткові характеристики | Двостінний корпус |
| Додаткові характеристики | Звуковий сигнал під час запуску та після закипання води |
| Додаткові характеристики | Регульована температура приготування 40 °C/55 °C/80 °C/90 °C/100 |
| Додаткові характеристики | Світлодіодний дисплей |
| Додаткові характеристики | Сенсорний дисплей |
| Встановлення температури нагрівання | 100°C |
| Встановлення температури нагрівання | 40°C |
| Встановлення температури нагрівання | 55°C |
| Встановлення температури нагрівання | 80°C |
| Встановлення температури нагрівання | 90 °C |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Габарити (ВхШхГ) | 220 x 160 x 260 мм |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 252 x 171 x 262 мм |
| Вага | 1.25 кг |
| Вага в пакованні | 1.77 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Электрочайник |




Українська









