Стислий опис
Чайник Adler AD1305BS - багатофункціональний чайник потужністю 1850-2200 Вт та об’ємом 1,7 л. Він підтримує п'ять попередньо встановлених температурних налаштувань температури (40-70-80-90-100 °C), ручне регулювання тем... Читати далі...
Стислі характеристики
Чайник Adler AD1305BS - багатофункціональний чайник потужністю 1850-2200 Вт та об’ємом 1,7 л. Він підтримує п'ять попередньо встановлених температурних налаштувань температури (40-70-80-90-100 °C), ручне регулювання температури та підтримку тепла в діапазоні 40-100 °C впродовж 2 годин.
Оригінальний дизайн чайника із пластиковою зовнішньою частиною та скляною внутрішньою частиною вдало доповнить будь-який інтер’єр. Сенсорна панель допоможе здійснювати просте налаштування температури, яка відображається на кольоровому дисплеї.
Набирайте у чайник необхідний об’єм води, використовуючи двосторонню індикацію рівня на корпусі. Конструкція із прихованим нагрівальним елементом з нержавіючої сталі дає можливість зручно вимити чайник з внутрішньої сторони.
Підтримуйте охайний вигляд вашої кухні - відсік для шнура дозволяє його заховати, коли чайник не використовується.
Чайник Adler AD1305B автоматично вимикається при закипанні води або при його знятті з диска. Він також має вбудований фільтр від накипу та захист від перегріву при включенні без води.
Технические характеристики
| Тип | обычный |
| Объем | 1.7 л |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Материал корпуса | пластик |
| Тип нагревательного элемента | скрытый (диск) |
| Индикатор уровня воды | внешний |
| Фильтр от накипи | съемный |
| Крышка | несъемная |
| Вращение на 360° | есть |
| Защита | автоотключение при снятии с подставки |
| Защита | от включения без воды |
| Особенности | дисплей |
| Особенности | звуковой сигнал |
| Особенности | подсветка корпуса |
| Особенности | светловой индикатор |
| Особенности | терморегулятор |
| Автоотключение при закипании воды | есть |
| Длина кабеля | 0.7 м |
| Дополнительные характеристики | напряжение/частота: 220 в/50 гц |
| Установка температуры нагрева | 100°C |
| Установка температуры нагрева | 40°C |
| Установка температуры нагрева | 70°C |
| Установка температуры нагрева | 80°C |
| Установка температуры нагрева | 90°C |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Габариты (ВхШхГ) | 25 x 21 x 15.5 см |
| Габариты в упаковке (ВхШхГ) | 27.5 x 19.5 x 22.5 см |
| Вес | 1.2 кг |
| Вес в упаковке | 1.73 кг |
| Цвет | черный |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Электрочайник |




Українська








