Стислий опис
Adler AD 1299 — чайник зі знімним заварювальним кошиком потужністю 1850-2200 Вт і об'ємом 1,5 л. Він підтримує нагрів води до обраної температури (60-70-80-90-100 °C) і підтримку тепла в діапазоні 60-100 °C.Корпус чайни... Читати далі...
Стислі характеристики
Adler AD 1299 — чайник зі знімним заварювальним кошиком потужністю 1850-2200 Вт і об'ємом 1,5 л. Він підтримує нагрів води до обраної температури (60-70-80-90-100 °C) і підтримку тепла в діапазоні 60-100 °C.
Корпус чайника виготовлений із міцного та стійкого до плям боросилікатного скла. Різні кольори підсвічування дадуть змогу легко визначити температуру води.
Набирайте в чайник потрібний об'єм води, використовуючи двосторонню індикацію рівня на корпусі. Конструкція з прихованим нагрівальним елементом із неіржавкої сталі дає змогу зручно вимити чайник із внутрішньої сторони.
Підтримуйте акуратний вигляд вашої кухні — відсік для шнура дає змогу його заховати, коли чайник не використовується.
Чайник Adler AD 1299 автоматично вимикається під час закипання води або під час зняття з диска. Він також має вбудований захист від перегрівання під час увімкнення без води.
Технічні характеристики
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | стекло |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | автовимкнення під час зняття з підставки |
| Захист | від увімкнення без води |
| Особливості | звуковий сигнал |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Особливості | із заварюванням чаю |
| Особливості | світловий індикатор |
| Особливості | терморегулятор |
| Автовимкнення під час закипання води | є |
| Довжина кабелю | 0.66 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | 100°C |
| Встановлення температури нагрівання | 60°C |
| Встановлення температури нагрівання | 70°C |
| Встановлення температури нагрівання | 80°C |
| Встановлення температури нагрівання | 90 °C |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 x 21 x 17 см |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 27 x 20 x 23.5 см |
| Вага | 115 кг |
| Вага в пакованні | 1.78 кг |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Электрочайник |




Українська









