Виробник: Zalman
Код товару: U1121976
Стислий опис
Серія модульних блоків живлення Zalman TERAMAX TMX2 VIEW для сучасних комп'ютерних систем преміумкласу. Серія TERAMAX створена для заощадження енергоспоживання й забезпечення безперебійної роботи впродовж 7 рокі... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность блока питания, Вт -
1000
Форм-фактор -
ATX
Выходной ток +5V, A -
25
Выходной ток +3.3 V, A -
25
Серія модульних блоків живлення Zalman TERAMAX TMX2 VIEW для сучасних комп'ютерних систем преміумкласу. Серія TERAMAX створена для заощадження енергоспоживання й забезпечення безперебійної роботи впродовж 7 років. Компонентна база блоків живлення надійна та витривала. Сертифікація 80 PLUS GOLD/Cybenetics Platinum і відповідність стандарту ATX 3.1/PCIE 5.1? доповнити перевагу пристрою. Блок живлення з 120 мм FDB вентилятором, що працює тихо, незалежно від навантаження й гарантує ефективне обдування компонентів. Додатково декоративна підсвітка ARGB блока живлення як елемент дизайну сучасного ПК із прозорою бічною панеллю, яку можна синхронізувати з підсвіткою інших компонентів.
Технічні характеристики
| Тип БЖ | модульні |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 1000 Вт |
| Модульне під'єднання кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Під'єднання материнської плати | 20+4 pin |
| Під'єднання процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Під'єднання відеокарти | 4x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео | 5 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +3,3V | 25A |
| OutputCurrent +12V1 | 83.3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Защита от | OCP (захист від перевантаження струмом на кожному каналі) |
| Защита от | OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю) |
| Защита от | OTP (захист від перегрівання) |
| Защита от | SCP (захист від короткого замикання) |
| Защита от | UVP (захист від зниженої напруги) |
| Защита от | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Розміри, мм | 150 x 150 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блока живлення, мм | 150 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность блока питания, Вт | 1000 |
| Форм-фактор | ATX |
| Выходной ток +5V, A | 25 |
| Выходной ток +3.3 V, A | 25 |




Українська








