Виробник: Gigabyte
Код товару: U1107656
Стислий опис
Технічні характеристики Тип БЖ для комп'ютерів Стандарт БЖ ATX Потужність 850 Вт Модульне під'єднання кабелів є Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold Модуль PFC активний Під'єднання материнської плати 20+4 pin Під'... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность блока питания, Вт -
850
Форм-фактор -
ATX
Выходной ток +12V, A -
70.8
Выходной ток +5V, A -
20
Выходной ток +3.3 V, A -
20
Технічні характеристики
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 850 Вт |
| Модульне під'єднання кабелів | є |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Під'єднання материнської плати | 20+4 pin |
| Під'єднання процесора | 2x4+4pin |
| Під'єднання відеокарти | 1х16pin (Gen 5) |
| Під'єднання відеокарти | 4x 6+2pin |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео | 5 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Защита от | OCP (захист від перевантаження за струмом на кожному каналі) |
| Защита от | OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю) |
| Защита от | OTP (захист від перегрівання) |
| Защита от | SCP (захист від короткого замикання) |
| Защита от | UVP (захист від зниженої напруги) |
| Защита от | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Розміри, мм | 150 х 140 х 86 мм |
| (Збірка) Довжина блока живлення, мм | 150 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность блока питания, Вт | 850 |
| Форм-фактор | ATX |
| Выходной ток +12V, A | 70.8 |
| Выходной ток +5V, A | 20 |
| Выходной ток +3.3 V, A | 20 |




Українська






