Виробник: Gigabyte
Код товару: U1122006
Стислий опис
Блоки живлення GIGABYTE UD-серії розроблені у повній відповідності до основних принципів концепції Ultra Durable – високоякісна елементна база, ексклюзивний дизайн. Високонадійні японські конденсатори у складі б... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность блока питания, Вт -
750
Форм-фактор -
ATX
Выходной ток +12V, A -
62.5
Выходной ток +5V, A -
20
Выходной ток +3.3 V, A -
20
Блоки живлення GIGABYTE UD-серії розроблені у повній відповідності до основних принципів концепції Ultra Durable – високоякісна елементна база, ексклюзивний дизайн. Високонадійні японські конденсатори у складі блоків схемотехніки, удосконалений конструктив системи охолодження, 120 мм інтелектуальний вентилятор із гідравлічним (HYB) підшипником, а також 6 схем захисту ланцюгів живлення забезпечують якісне та стабільне електропостачання всіх ключових компонентів. протягом усього терміну служби.
Порівняно з типовою схемою охолодження силових компонентів у виробі GIGABYTE встановлено радіатор, площа теплорозсіювання якого збільшена майже на 200%, крім того, оптимізовано розподіл повітряних потоків. Таким чином, за рахунок підвищення ефективності розсіяння тепло більш ніж на 10% істотно зростає термін служби ключових компонентів.
UD850GM PCIE 5.0 має 16-контактний роз'єм та поставляється з високоякісним власним 16-контактним кабелем, який дозволяє використовувати PSU з відеокартою PCIe Gen 5.0. Цей кабель підтримує 600 Вт живлення графічної плати.
Порівняно з типовою схемою охолодження силових компонентів у виробі GIGABYTE встановлено радіатор, площа теплорозсіювання якого збільшена майже на 200%, крім того, оптимізовано розподіл повітряних потоків. Таким чином, за рахунок підвищення ефективності розсіяння тепло більш ніж на 10% істотно зростає термін служби ключових компонентів.
UD850GM PCIE 5.0 має 16-контактний роз'єм та поставляється з високоякісним власним 16-контактним кабелем, який дозволяє використовувати PSU з відеокартою PCIe Gen 5.0. Цей кабель підтримує 600 Вт живлення графічної плати.
Технические характеристики
| Тип БП | для компьютеров |
| Стандарт БП | ATX |
| Мощность | 750 Вт |
| Модульное подключение кабелей | есть |
| Сертификация 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активный |
| Подключение процессора | 2x4+4pin |
| Подключение видеокарты | 1х16pin (Gen 5) |
| Подключение видеокарты | 4x 6+2pin |
| Кол-во разъемов дополнительного питания для видеок | 3 |
| Количество разъемов SATA | 8 |
| Количество разъемов Peripheral | 3 |
| Количество разъемов FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охлаждения | вентилятор |
| Диаметр вентиляторов | 1x120 мм |
| Защита от | OCP (защита от перегрузки по току на каждом канале) |
| Защита от | OPP (защита от перегрузки по суммарной мощности) |
| Защита от | OTP (защита от перегрева) |
| Защита от | SCP (защита от короткого замыкания) |
| Защита от | UVP (защита от пониженного напряжения) |
| Защита от | OVP (защита от превышения напряжения) |
| Размеры, мм | 150 х 140 х 86 мм |
| (Сборка) Длинна блока питания, мм | 150 |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность блока питания, Вт | 750 |
| Форм-фактор | ATX |
| Выходной ток +12V, A | 62.5 |
| Выходной ток +5V, A | 20 |
| Выходной ток +3.3 V, A | 20 |




Українська






