Виробник: Gamemax
Код товару: U1107554
Стислий опис
Технічні характеристики Тип БЖ для комп'ютерів Стандарт БЖ ATX Потужність 1200 Вт Модульне під'єднання кабелів Full Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Platinum Модуль PFC активний Під'єднання материнської плати 20+4 p... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность блока питания, Вт -
1200
Форм-фактор -
ATX
Выходной ток +12V, A -
100
Выходной ток +5V, A -
15
Выходной ток +3.3 V, A -
15
Технічні характеристики
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 1200 Вт |
| Модульне під'єднання кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Модуль PFC | активний |
| Під'єднання материнської плати | 20+4 pin |
| Під'єднання процесора | 2x4+4pin |
| Під'єднання відеокарти | 12+4pin |
| Під'єднання відеокарти | 4x 6+2pin |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео | 5 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputCurrent +12V1 | 100A |
| OutputСurrent -12V | 0.3A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Защита от | OCP (захист від перевантаження струмом на кожному каналі) |
| Защита от | OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю) |
| Защита от | OTP (захист від перегрівання) |
| Защита от | SIP (Захист від стрибків струму та напруги) |
| Защита от | SCP (захист від короткого замикання) |
| Защита от | OLP (захист від перевантаження) |
| Защита от | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Розміри, мм | 150 х 86 х 160 мм |
| (Збірка) Довжина блока живлення, мм | 150 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность блока питания, Вт | 1200 |
| Форм-фактор | ATX |
| Выходной ток +12V, A | 100 |
| Выходной ток +5V, A | 15 |
| Выходной ток +3.3 V, A | 15 |




Українська









