Виробник: Corsair
Код товару: U1093315
Стислий опис
Блок живлення для комп'ютера — це важливий елемент системи, який відповідає за стабільне й безпечне електроживлення всіх компонентів. Він перетворює енергію з мережі на необхідні для роботи ПК напруги та рівномі... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность блока питания, Вт -
1200
Форм-фактор -
ATX
Выходной ток +5V, A -
20
Выходной ток +3.3 V, A -
20
Блок живлення для комп'ютера — це важливий елемент системи, який відповідає за стабільне й безпечне електроживлення всіх компонентів. Він перетворює енергію з мережі на необхідні для роботи ПК напруги та рівномірно розподіляє потужність між процесором, відеокартою, накопичувачами та іншими пристроями. Надійний блок живлення допомагає уникнути збоїв, перегрівання та продовжує термін експлуатації комплектуючих.
Вибір якісного рішення забезпечує стабільну роботу комп'ютера як у повсякденних завданнях, так і за високих навантажень — іграх, роботи з графікою або відео.
Вибір якісного рішення забезпечує стабільну роботу комп'ютера як у повсякденних завданнях, так і за високих навантажень — іграх, роботи з графікою або відео.
Технічні характеристики
| Тип БЖ | модульні |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 1200 Вт |
| Модульне під'єднання кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Модуль PFC | активний |
| Під'єднання материнської плати | 24+8 pin |
| Під'єднання процесора | 2x4+4pin |
| Під'єднання відеокарти | 6x(6+2pin) |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео | 6 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 6 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Інше | вентилятор із гідродинамічним підшипником |
| Розміри, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блока живлення, мм | 150 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность блока питания, Вт | 1200 |
| Форм-фактор | ATX |
| Выходной ток +5V, A | 20 |
| Выходной ток +3.3 V, A | 20 |




Українська








