Виробник: 2E
Код товару: U1121974
Стислий опис
Блок живлення 2E Master Power (850 W) з кабелем живлення для сучасних персональних комп'ютерних систем середнього рівня складності, офісних ПК. Сертифікований і відповідає стандарту 80+ White. Технічні ... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность блока питания, Вт -
850
Форм-фактор -
ATX
Блок живлення 2E Master Power (850 W) з кабелем живлення для сучасних персональних комп'ютерних систем середнього рівня складності, офісних ПК. Сертифікований і відповідає стандарту 80+ White.
Технічні характеристики
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 850 Вт |
| Модульне під'єднання кабелів | немає |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS |
| Модуль PFC | активний |
| Під'єднання материнської плати | 20+4 pin |
| Під'єднання процесора | 4+4pin |
| Під'єднання відеокарти | 6x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Защита от | OCP (захист від перевантаження струмом на кожному каналі) |
| Защита от | OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю) |
| Защита от | SCP (захист від короткого замикання) |
| Защита от | UVP (захист від зниженої напруги) |
| Защита от | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Розміри, мм | 86 x 140 x 150 мм |
| (Збірка) Довжина блока живлення, мм | 140 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность блока питания, Вт | 850 |
| Форм-фактор | ATX |




Українська









