Виробник: 2E
Код товару: U1121972
Стислий опис
Блоки живлення 2E GAMING Stable Power для продуктивних комп'ютерних систем із порівняно низькими потребами енергоспоживання. Сучасна схемотехніка на основі DC-DC перетворювачів і потужна 12B лінія на виході, пок... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность блока питания, Вт -
700
Форм-фактор -
ATX
Выходной ток +12V, A -
58.3
Выходной ток +5V, A -
18
Выходной ток +3.3 V, A -
18
Блоки живлення 2E GAMING Stable Power для продуктивних комп'ютерних систем із порівняно низькими потребами енергоспоживання. Сучасна схемотехніка на основі DC-DC перетворювачів і потужна 12B лінія на виході, показник ККД >85%, сертифікат 80 Plus Bronze, надійна компонентна база та використання стійких до перегрівання тайванських конденсаторів, гарантують стабільне живлення складників ПК і економію електроенергії в процесі експлуатації.
Технічні характеристики
| Тип БЖ | для майнінгу |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 700 Вт |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Під'єднання материнської плати | 20+4 pin |
| Під'єднання процесора | 2x4+4pin |
| Під'єднання відеокарти | 4x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputCurrent +12V1 | 58.3A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Защита от | OCP (захист від перевантаження струмом на кожному каналі) |
| Защита от | OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю) |
| Защита от | OTP (захист від перегрівання) |
| Защита от | SCP (захист від короткого замикання) |
| Защита от | UVP (захист від зниженої напруги) |
| Защита от | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Розміри, мм | 86 x 150 x 140 мм |
| (Сбірка) Довжина блока живлення, мм | 150 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность блока питания, Вт | 700 |
| Форм-фактор | ATX |
| Выходной ток +12V, A | 58.3 |
| Выходной ток +5V, A | 18 |
| Выходной ток +3.3 V, A | 18 |




Українська
