Виробник: 2E
Код товару: U1121967
Стислий опис
Модульні блоки живлення 2E GAMING Extra Power Pro для високопродуктивних комп'ютерних систем, зокрема робочих станцій, ігрових або промислових ПК, що виконують складні завдання. Сучасна схемотехніка на основі DC... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность блока питания, Вт -
1000
Форм-фактор -
ATX
Выходной ток +12V, A -
83.3
Выходной ток +5V, A -
20
Выходной ток +3.3 V, A -
20
Модульні блоки живлення 2E GAMING Extra Power Pro для високопродуктивних комп'ютерних систем, зокрема робочих станцій, ігрових або промислових ПК, що виконують складні завдання. Сучасна схемотехніка на основі DC-DC перетворювачів і потужна лінія на виході +12 B, показник ККД >88-90%, сертифікація 80 Plus Gold, надійна компонентна база та використання стійких до перегрівання тайванських конденсаторів — це гарантує стабільне живлення складників ПК і економію електроенергії під час експлуатації.
Технічні характеристики
| Тип БЖ | для майнінгу |
| Тип БЖ | модульні |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 1000 Вт |
| Модульне під'єднання кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Під'єднання материнської плати | 20+4 pin |
| Під'єднання процесора | 2x4+4pin |
| Під'єднання відеокарти | 4x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 83.3A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Защита от | OCP (захист від перевантаження струмом на кожному каналі) |
| Защита от | OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю) |
| Защита от | OTP (захист від перегрівання) |
| Защита от | SCP (захист від короткого замикання) |
| Защита от | UVP (захист від зниженої напруги) |
| Защита от | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Розміри, мм | 86 x 140 x 150 мм |
| (Сбірка) Довжина блока живлення, мм | 140 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорськ, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Мощность блока питания, Вт | 1000 |
| Форм-фактор | ATX |
| Выходной ток +12V, A | 83.3 |
| Выходной ток +5V, A | 20 |
| Выходной ток +3.3 V, A | 20 |




Українська
