Стислий опис
Блендер ViLgrand VBH4330 буде корисний Вам під час подрібнення або змішування продуктів. Заглибний Блендер ViLgrand гарантує Вам прискорений і комфортний процес приготування їжі. Блендер ViLgrand використовується для зм... Читати далі...
Стислі характеристики
Блендер ViLgrand VBH4330 буде корисний Вам під час подрібнення або змішування продуктів. Заглибний Блендер ViLgrand гарантує Вам прискорений і комфортний процес приготування їжі. Блендер ViLgrand використовується для змішування соусів, дитячого харчування, майонезу, для подрібнення цибулі, м'яса, фруктів і овочів, змішування коктейлів. Блендер має сучасний і стильний дизайн. Легко очищається після використання й миється. Ножі виготовлені з високоякісної неіржавкої сталі. Корпус приладу виготовлений із пластику, матеріал заглибної частини — металевий.
Особливості:
- Захист двигуна від перегрівання
- Можна мити в посудомийній машині
- Плавне регулювання швидкості
- Турборежим
Технічні характеристики
| Тип | заглибний |
| Потужність | 400 Вт |
| Місткість мірної склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | без подрібнювача |
| Насадки та ножі | насадка-блендер |
| Додаткові ємності | мірна склянка |
| Кількість обертів за хвилину | 15000 об./хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Режими роботи | блендер |
| Особливості | леза з неіржавкої сталі |
| Габарити | 380 х 55 х 55 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Колір | червоний |
| Також шукають | недорогі |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорськ, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Цвет | Красный |




Українська







