Стислий опис
Блендер із нової лінійки 3-в-1 27141-56 Matte Charcoal від легендарного британського бренда Russell Hobbs має все необхідне для ефективної підготовки інгредієнтів без жодного безладу. Прилад досить потужний, тому що має... Читати далі...
Блендер із нової лінійки 3-в-1 27141-56 Matte Charcoal від легендарного британського бренда Russell Hobbs має все необхідне для ефективної підготовки інгредієнтів без жодного безладу. Прилад досить потужний, тому що має двигун потужністю 500 Вт і високу продуктивність, що робить його універсальним кухонним приладом. Ножі приладу виготовлені з неіржавкої сталі та підходять для подрібнення різних продуктів. Чаша місткістю 1 л (фактична місткість 500 мл) і чаша блендера 600 мл. Цей простий у керуванні прилад вмикається одним натисканням кнопки, що робить його неймовірно зручним. А стильний ергономічний дизайн ідеально підійде під інтер'єр кожної кухні. Простий у використанні він стане вашим незамінним помічником на кухні, а яскравий дизайн ідеально підійде до вашого кухонного інтер'єру.
Технічні характеристики
| Тип | заглибний |
| Потужність | 500 Вт |
| Місткість мірної склянки | 1 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Місткість мініподрібнювача | 600 мл |
| Насадки та ножі | насадка-блендер |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Додаткові місткості | чоппер |
| Кількість обертів за хвилину | 14000 об./хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Режими роботи | блендер |
| Режими роботи | збивання |
| Режими роботи | подрібнення |
| Режими роботи | змішування |
| Особливості | захист двигуна від перегрівання |
| Особливості | леза з неіржавкої сталі |
| Особливості | ергономічний дизайн |
| Габарити | 232 х 60 х 60 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | чорний |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська








