Стислий опис
Блендер зі скляним глечиком.Стаціонарій блендер MBL-37 — пристрій, який стане надійним помічником під час приготування смачних і корисних страв для всієї родини.Місткий глечик дає змогу готувати крем-супи, соуси та кокт... Читати далі...
Блендер зі скляним глечиком.
Стаціонарій блендер MBL-37 — пристрій, який стане надійним помічником під час приготування смачних і корисних страв для всієї родини.
Місткий глечик дає змогу готувати крем-супи, соуси та коктейлі.
Функція ПУЛЬС. Стаціонарний блендер MBL-37 має функцію ПУЛЬСА. Завдяки цьому пристрій працює в режимі пульсації, чудово розмелюючи важкі продукти на максимальній швидкості. Використовуйте цю функцію, наприклад, під час подрібнення твердих продуктів, як-от кубики льоду, горіхи та мигдаль.
Скляний глечик місткістю 1500 літрів і міцні сталеві леза ножів дають змогу легко подрібнити твердіші продукти.
Технічні характеристики
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 750 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Місткість великого подрібнювача | 1500 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Додаткові ємності | чаша подрібнювача |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Функції | захист двигуна від перегрівання |
| Функції | імпульсний режим |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Режими роботи | блендер |
| Режими роботи | збивання |
| Особливості | захист двигуна від перегрівання |
| Особливості | плавне регулювання швидкості |
| Особливості | протиковзні ніжки |
| Габарити | 410 х 190 х 150 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Колір | чорний |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська
