Виробник: Ergo
Код товару: U1101279
Стислий опис
Технічні характеристики Тип заглибний Потужність 1200 Вт Подрібнювач з подрібнювачем Місткість мініподрібнювача 600 мл Місткість великого подрібнювача 1500 мл Насадки та ножі насадка для пюре Насадки та ножі нас... Читати далі...
Стислі характеристики
Цвет -
Черный
Технічні характеристики
| Тип | заглибний |
| Потужність | 1200 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Місткість мініподрібнювача | 600 мл |
| Місткість великого подрібнювача | 1500 мл |
| Насадки та ножі | насадка для пюре |
| Насадки та ножі | насадка-блендер |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Насадки та ножі | тирка |
| Додаткові місткості | чаша подрібнювача |
| Додаткові місткості | чоппер |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Режими роботи | блендер |
| Режими роботи | збивання |
| Режими роботи | шинкування |
| Режими роботи | дроблення |
| Режими роботи | подрібнення |
| Режими роботи | змішування |
| Режими роботи | терка |
| Особливості | настінний тримач |
| Габарити | 24.8 х 28 х 17.7 см |
| Вага | 2.7 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Цвет | Черный |




Українська
