Стислий опис
Стаціонарний блендер CECOTEC Power Titanium 900 ProGo — це сучасний і потужний пристрій, який легко подрібнює та змішує різноманітні інгредієнти, зокрема й лід, забезпечуючи ідеальну консистенцію страв. Завдяки продукти... Читати далі...
Стислі характеристики
Стаціонарний блендер CECOTEC Power Titanium 900 ProGo — це сучасний і потужний пристрій, який легко подрібнює та змішує різноманітні інгредієнти, зокрема й лід, забезпечуючи ідеальну консистенцію страв. Завдяки продуктивному 900-ватному двигуну та чотирьом лезам із титановим покриттям, він гарантує високу ефективність і бездоганні результати під час приготування.
- Потужність 900 Вт
- Стильний і компактний
- Титанові леза
- Спортивна пляшка в комплекті
- Подрібнює лід
Потужний двигун для найкращих результатів
Максимальна потужність 900 Вт забезпечує ідеальне подрібнення будь-яких інгредієнтів, від м'яких фруктів до твердих горіхів і льоду.
Знімні титанові леза
Легко подрібнює навіть найжорсткіші продукти, гарантуючи рівномірну текстуру сумішей. А знімні леза спрощують очищення блендера, забезпечуючи гігієнічність і зручність у догляді.
Подрібнення льоду
Функція подрібнення льоду дає змогу готувати охолоджені напої та смузі одним натисканням кнопки.
Спортивна пляшка в комплекті
Спортивна пляшка об'ємом 570 мл, ідеальне рішення для активного способу життя, беріть улюблені напої із собою всюди.
Технічні характеристики
| Тип | фітнес-блендер |
| Потужність | 900 Вт |
| Місткість мірної склянки | 0.5 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Місткість мініподрібнювача | 500 мл |
| Місткість великого подрібнювача | 570 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Додаткові місткості | спортивна пляшка |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | захист двигуна від перегрівання |
| Функції | колення льоду |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Режими роботи | збивання |
| Режими роботи | подрібнення |
| Габарити | 35 х 13 х 11 см |
| Вага | 1.36 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Цвет | Черный |




Українська
