Виробник: Aiwa
Код товару: U1081935
Стислий опис
Технічні характеристики Тип заглибний Потужність 600 Вт Місткість мірної склянки 0.5 л Подрібнювач без подрібнювача Насадки та ножі насадка-блендер Додаткові місткості мірна склянка Кількість швидкостей 2 Матер... Читати далі...
Стислі характеристики
Цвет -
Белый
Технічні характеристики
| Тип | заглибний |
| Потужність | 600 Вт |
| Місткість мірної склянки | 0.5 л |
| Подрібнювач | без подрібнювача |
| Насадки та ножі | насадка-блендер |
| Додаткові місткості | мірна склянка |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Режими роботи | блендер |
| Особливості | захист від розбризкування |
| Особливості | леза з неіржавкої сталі |
| Габарити | 359 х 64 х 57 мм |
| Вага | 115 кг |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Цвет | Белый |




Українська

