Стислий опис
Фітнес-блендер для кухні номінальною потужністю 500 Вт Adler AD 4084 - справжня знахідка для активних людей, які ведуть здоровий спосіб життя. Із функцією подрібнення льоду блендер допоможе легко приготувати охолодже... Читати далі...
Фітнес-блендер для кухні номінальною потужністю 500 Вт Adler AD 4084 - справжня знахідка для активних людей, які ведуть здоровий спосіб життя.
Із функцією подрібнення льоду блендер допоможе легко приготувати охолоджені соки, смузі, коктейлі та інші напої. Використовуйте імпульсний режим для додаткового контролю під час змішування інгредієнтів.
Стійкі до корозії ножі нержавіючої сталі, 2-лезовий та 4-лезовий, забезпечують ефективне змішування та подрібнення інгредієнтів.
Пластикова основа блендера оснащена нековзкими ніжками, які надійно зафіксують його на поверхні столу.
Фітнес-блендер Adler AD 4084 постачається у комплекті з трьома скляними ємностями різного об’єму - 700 мл, 500 мл та 300 мл, а також чашкою з ручкою об’ємом 500 мл. До складу комплекту постачання також входять чотири кришки, одна з яких оснащена отвором для пиття, який закривається.
Усі деталі блендера Adler AD 4084 виготовлені з матеріалів без бісфенолу А, що гарантує безпеку для здоров'я.
Технические характеристики
| Тип | стационарный |
| Мощность | 500 Вт |
| Емкость мерного стакана | 0.7 л |
| Измельчитель | с измельчителем |
| Емкость мини-измельчителя | 300 мл |
| Насадки и ножи | нож для измельчения |
| Дополнительные емкости | спортивная бутылка |
| Дополнительные емкости | чаша измельчителя |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал ножки блендера | металл |
| Функции | импульсный режим |
| Материал корпуса | пластик |
| Режимы работы | блендер |
| Режимы работы | взбивания |
| Особенности | лезвия из нержавеющей стали |
| Габариты | 250 x 110 x 230 мм |
| Вес | 1.47 кг |
| Цвет | серый |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська









