Стислий опис
Зручний павербанк завжди під рукою Зовнішній акумулятор Xiaomi забезпечує швидке дротове заряджання потужністю до 33 Вт і миттєву бездротову підзарядку, варто тільки під'єдн... Читати далі...
Стислі характеристики
Зручний павербанк завжди під рукою
Зовнішній акумулятор Xiaomi забезпечує швидке дротове заряджання потужністю до 33 Вт і миттєву бездротову підзарядку, варто тільки під'єднати його до смартфона. Вбудований потужний магніт гарантує міцність з'єднання та стабільність процесу поповнення ємності. Модель обладнана батареєю з одночасно парою комірок, що забезпечує ємність 10 000 мА·год для тривалішої автономної роботи під'єднаних девайсів.
Бездротовий комфорт
Ефективне та стабільне магнітне тяжіння забезпечує миттєвий конект корпусу ґаджета та павербанка. Заряджання стартує відразу після під'єднання, щоб ти міг насолоджуватися високою продуктивністю без кабелів або ручного втручання.
Закриває всі потреби в заряді
Дротова швидка зарядка потужністю до 33 Вт пропонується в кожному з портів USB-C павербанка Xiaomi. Девайс оперативно заряджає iPhone 16 Pro приблизно до 58% лише за 30 хвилин. Для забезпечення безпеки акумулятора в ґаджеті перші 85% заряду заповнюються на максимум, а наступні 15% у режимі мікроструму.
Підзаряджайся на ходу
Портативна батарея забезпечує максимальну вихідну потужність 7,5 Вт для швидкого магнітного заряджання. Сумісна з iPhone 12 і пізнішими серіями. Забудь про додаткові дроти: смартфон легко фіксується на павербанку, який важить лише 238 г, без кабелів, які не сплутується під час заряджання на ходу.
Заряджання без втрати часу
Модель розроблена для одночасного підзаряджання трьох пристроїв без саморозряджання під час використання дротового або бездротового способу під'єднання. Рівень потужності в будь-якому з випадків залишається достатнім для швидкого й ефективного поповнення рівня заряду.
Завжди готовий до роботи
Павербанк Xiaomi заряджається від двох портів USB-C одночасно та має максимальну потужність 30 Вт. Для повного заряджання пристрою потрібно 2 години 20 хвилин.
Заряду вистачить на всіх;
Акумулятор великої ємності на 10 000 мА·год обладнаний двома високопродуктивними відділеннями ємністю по 5000 мА·год. Девайс має вдосталь потужності, щоб зарядити iPhone 16 Pro приблизно двічі. Збільшений термін експлуатації акумулятора для вашого спокою. Просте магнітне кріплення запобігає перебої з електроживленням, гарантуючи стабільний процес.
Стильний і зручний
Девайс має продуманий форм-фактор і невеликі розміри. Однаково зручний для дротового й бездротового заряджання. Зручне кабельне під'єднання дає можливість розташувати павербанк у будь-якій частині робочого стола. Бездротова технологія відкриває комфорт поповнення рівня заряду на ходу, у поїздках, на нарадах. Матовий корпус із силіконовою магнітною панеллю гарантує приємне на дотик покриття, що зменшує ризик появи подряпин на корпусі телефона.
Поміститься де завгодно
Модель тонка та компактна: легко поміщається в кишені сумки або рюкзака, стаючи важливим компаньйоном для виконання різних завдань. Портативний павербанк зручно брати із собою в подорожі. Завдяки заокругленим краям його комфортно тримати в руці, навіть коли він під'єднаний до смартфона.
Постійний контроль
Яскравий індикатор забезпечує швидкий і зручний моніторинг рівня заряду павербанка. Чотири світлові індикатори наочно показують весь рівень ємності батареї, що залишився. Будь у курсі процесів для своєчасного заряджання та простого керування живленням.
Надійне кріплення
Магнітне кріплення для безперебійного заряджання зручно та практично в повсякденному застосуванні. Надширокий магнітний масив розширює зону контакту з ґаджетами, неабияк посилюючи конект. Його також можна використовувати в поєднанні з магнітними чохлами для телефонів для додаткової міцності.
Багаторівневий захист
За допомогою вбудованої системи здійснюється контроль температури в режимі реального часу: під'єднані пристрої завжди захищені для ефективного заряджання. Високоточний температурний датчик і вдосконалений чип керування працюють у тандемі для стабільності. Завдяки кільком рівням захисту від короткого замикання, перенапруги, перевантаження за струмом, перезаряджання та перерозряджання твої ґаджети завжди заряджені та готові до роботи.
Технічні характеристики
| Призначення | для телефона |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 2 A |
| Вихідний струм | 2.5 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Розмір | 109 x 68.5 x 19.8 мм |
| Особливості | Qi |
| Особливості | Quick Charge |
| Вага | 238 г |
| Колір | білий |
| Також шукають | для айфона |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет | Белый |




Українська





