Стислий опис
Потужний блок живлення на 100 Вт для швидкого заряджання ноутбука USB-C або MacBook у дорозі.Менше пластику, більше енергіїНадайте імпульсу своєму ноутбуку та планеті за допомогою Laro 100W Laptop Powerbank. Розроблений... Читати далі...
Стислі характеристики
Потужний блок живлення на 100 Вт для швидкого заряджання ноутбука USB-C або MacBook у дорозі.
Менше пластику, більше енергіїНадайте імпульсу своєму ноутбуку та планеті за допомогою Laro 100W Laptop Powerbank. Розроблений із використанням 50% переробленого пластику, цей блок живлення, що швидко заряджається, може продовжити час автономної роботи вашого ноутбука вдвічі та заряджати до 3 пристроїв одночасно через 2 порти USB-C і 1 порт USB-A.
Технічні характеристики
| Місткість | 20000 mAh |
| Призначення | для ноутбука |
| Призначення | для планшета |
| Призначення | для роутера |
| Призначення | для телефона |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | USB |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | 1 х USB |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | USB Type-C |
| Розмір | 144 х 27 х 83 мм |
| Особливості | 100 W |
| Особливості | Power Delivery 3.0 |
| Особливості | Quick Charge 3.0 |
| Захист | захист від короткого замикання |
| Захист | захист від перегрівання |
| Захист | захист від перевантаження струму |
| Захист | захист від перезарядження |
| Захист | надмірної напруги на вході |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Вага | 407 г |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
| Також | павербанк для роутера |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 20000 |
| Разъемы | USB Type-C |
| Цвет | Черный |




Українська








