Стислий опис
Повербанк Hardeol — це стильний і компактний пристрій із місткістю 10000 mAh, що ідеально підходить для щоденного використання.Завдяки підтримці технології швидкого заряджання QC 3.0 і PD цей повербанк дає змогу швидко ... Читати далі...
Стислі характеристики
Повербанк Hardeol — це стильний і компактний пристрій із місткістю 10000 mAh, що ідеально підходить для щоденного використання.
Завдяки підтримці технології швидкого заряджання QC 3.0 і PD цей повербанк дає змогу швидко заряджати ваші ґаджети. Модель має два входи: Type-C і Micro USB, а також один вихід USB з максимальною потужністю 18W, що робить його універсальним для під'єднання різних пристроїв.
Корпус виготовлений з ударостійкого ABS пластику, що забезпечує надійність і довговічність пристрою. Компактні розміри 78x55x24 мм дають змогу легко носити повербанк із собою в кишені або сумці, що робить його зручним для активного способу життя.
Технічні характеристики
| Місткість | 10000 mAh |
| Призначення | для планшета |
| Призначення | для роутера |
| Призначення | для смарт-годинника |
| Призначення | для телефона |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | microUSB |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | USB |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | USB Type-C |
| Вхідний струм | 1.5 А |
| Вхідний струм | 1.67 A |
| Вхідний струм | 2.22 A |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 12 V |
| Вхідна напруга | 9 V |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вихідний струм | 1.5 A |
| Вихідний струм | 1.67 A |
| Вихідний струм | 2 A |
| Вихідний струм | 2.22 A |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Розмір | 7.8 х 5.5 х 2.4 см |
| Час заряджання | 3 часа |
| Особливості | Power Delivery |
| Особливості | індикатор залишкового заряду |
| Особливості | Quick Charge 2.0 |
| Особливості | Quick Charge 2.1 |
| Особливості | Quick Charge 3.0 |
| Захист | захист від перегрівання |
| Захист | захист від перевантаження струму |
| Захист | надмірної напруги на вході |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Вага | 250 г |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для айфона |
| Також шукають | компактні |
| Також шукають | недорогі |
| Також | павербанк для роутера |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 10000 |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Черный |




Українська





