Виробник: Intenso
Код товару: U1051265
Стислий опис
Технічні характеристики Місткість 10000 mAh Призначення для планшета Призначення для плеєра Призначення для роутера Призначення для смарт-годинника Призначення для телефона Електрохімічна система Li-pol Джерело... Читати далі...
Стислі характеристики
Назначение -
Для планшета
Емкость аккумулятора, мА/ч -
10000
Разъемы -
USB Type-C
Тип аккумулятора -
Li-Pol
Цвет -
Фиолетовый
Технічні характеристики
| Місткість | 10000 mAh |
| Призначення | для планшета |
| Призначення | для плеєра |
| Призначення | для роутера |
| Призначення | для смарт-годинника |
| Призначення | для телефона |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | 1 х USB |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | USB Type-C |
| Вхідний струм | 2 A |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 9 V |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вихідний струм | 1.5 A |
| Вихідний струм | 2 A |
| Вихідний струм | 2.22 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Розмір | 131 x 67 x 15 мм |
| Особливості | Power Delivery |
| Особливості | Quick Charge |
| Особливості | індикатор залишкового заряду |
| Захист | захист від короткого замикання |
| Захист | захист від перезарядження |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Вага | 222 г |
| Колір | фіолетовий |
| Також шукають | дешеві |
| Також шукають | для айфона |
| Також шукають | для дівчат |
| Також шукають | компактні |
| Також шукають | недорогі |
| Також | павербанк для роутера |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для планшета |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 10000 |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Фиолетовый |
| Функции зарядки | Power Delivery |




Українська
