Стислий опис
Це потужне сховище енергії для васс з об'ємом 20000 мА·год потужності для ваших пристроїв у дуже зручному форм-факторі.Порт Type-C є входом і виходом, а також подаванням живлення. Ви будете заряджати свої пристрої втрич... Читати далі...
Стислі характеристики
Це потужне сховище енергії для васс з об'ємом 20000 мА·год потужності для ваших пристроїв у дуже зручному форм-факторі.
Порт Type-C є входом і виходом, а також подаванням живлення. Ви будете заряджати свої пристрої втричі швидше та заряджати зовнішній акумулятор так само швидко. Гарна річ, коли ти завжди в русі!
Два порти USB-A підтримують Quick Charge 3.0 — ви можете заряджати кілька пристроїв одночасно.
Вбудований дисплей стану повідомить вам, чи активний режим швидкого заряджання, і допоможе вам контролювати відсоток заряду, що залишився.
Він може визначити ваш пристрій, місткість кабелю й оптимізувати напругу. Цей павербанк також захищає ваш ґаджет від короткого замикання, перегрівання та інших загроз.
З кабелем Type-C у комплекті павербанк стане вашим надійним помічником!
Технічні характеристики
| Місткість | 20000 mAh |
| Призначення | для планшета |
| Призначення | для плеєра |
| Призначення | для смарт-годинника |
| Призначення | для телефона |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | 2 х USB |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | USB Type-C |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 9 V |
| Вихідний струм | 5 A |
| Особливості | індикатор залишкового заряду |
| Захист | захист від перегрівання |
| Захист | захист від перевантаження струму |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | білий |
| Також шукають | для айфона |
| Також шукають | потужні |
| Також шукають | недорогі |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 20000 |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Белый |




Українська




