Стислий опис
Ідеальний зовнішній акумулятор для найбільш відданих користувачів продукції Apple.Цей акумулятор має подвійний вхід живлення — Lightning і Type-C. Завдяки вихідним портам Type-C і USB-A немає потреби в додаткових кабеля... Читати далі...
Стислі характеристики
Ідеальний зовнішній акумулятор для найбільш відданих користувачів продукції Apple.
Цей акумулятор має подвійний вхід живлення — Lightning і Type-C. Завдяки вихідним портам Type-C і USB-A немає потреби в додаткових кабелях або адаптерах. Пристрої можна заряджати через кабель Lightning.
Вихід Type-C забезпечує потужність 20 Вт.
Цей зовнішній акумулятор також підтримує технологію швидкого заряджання QC 3.0. Тут використаний Smart IC, який розпізнає ваш пристрій і характеристики використовуваного кабелю, оптимізуючи подавання напруги.
Також передбачений захист від короткого замикання, перегрівання та інших можливих загроз.
Ємність акумулятора становить 10000 мА·год, більш ніж достатньо для трьох повних заряджань телефона. Попри високу ємність, акумулятор залишається компактним і легким. Він ідеально підходить для повсякденного носіння, забезпечуючи надійне живлення вашим пристроєм у будь-якій ситуації.
Технічні характеристики
| Місткість | 20000 mAh |
| Призначення | для планшета |
| Призначення | для роутера |
| Призначення | для телефона |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | Lightinihg |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | USB |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | 1 х USB |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | USB Type-C |
| Вхідна напруга | 9 V |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Розмір | 144 х 68 x 16 мм |
| Особливості | Power Delivery |
| Особливості | Quick Charge 3.0 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Вага | 240 г |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для айфона |
| Також шукають | потужні |
| Також шукають | недорогі |
| Також | павербанк для роутера |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 20000 |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет | Черный |




Українська



