Стислий опис
Canyon OnPower 101 - портативний зарядний пристрій на 10 000 мАг, який має достатньо потужності, місткий акумулятор та підтримує швидку зарядку пристроїв максимальною потужністю 22,5 Вт. Оснащений одним роз'ємом USB Typ... Читати далі...
Стислі характеристики
Canyon OnPower 101 - портативний зарядний пристрій на 10 000 мАг, який має достатньо потужності, місткий акумулятор та підтримує швидку зарядку пристроїв максимальною потужністю 22,5 Вт. Оснащений одним роз'ємом USB Type-A та одним USB Type- C. Корпус пристрою доволі компактний, має стійке до пошкоджень покриття. Контроль роботи ґаджета демонструє дисплей.
Завдяки 2 портам і вбудованому кабелю Type-C OnPower 101 забезпечує максимальну гнучкість і зручність. Підтримує протоколи швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge 3.0 та Power Delivery. Це дасть змогу відновлювати енергію декількох пристроїв одночасно, а також зробить процес заряджання максимально швидким, простим та зручним. А технологія двосторонньої швидкої зарядки дозволяє заряджати одночасно і ваші пристрої, і навіть сам павербанк.
Універсальна батарея від Canyon дозволить тримати свою техніку завжди готовою до роботи, навіть при відсутності стабільного доступу до світла.
Технические характеристики
| Ёмкость | 10000 mAh |
| Назначение | для планшета |
| Назначение | для роутера |
| Назначение | для смарт-часов |
| Назначение | для телефона |
| Источник заряда батареи | USB |
| Интерфейсы подключения (вход) | USB Type-C |
| Интерфейсы подключения (выход) | 1 х USB |
| Интерфейсы подключения (выход) | USB Type-C |
| Входной ток | 3 A |
| Входное напряжение | 12 V |
| Входное напряжение | 9 V |
| Входное напряжение | 5 V |
| Выходной ток | 3 A |
| Особенности | Power Delivery |
| Особенности | Power Delivery 3.0 |
| Материал корпуса | термопластик |
| Цвет | сиреневый |
| Также ищут | дешевые |
| Также ищут | для айфона |
| Также ищут | компактные |
| Также ищут | недорогие |
| Также | павербанк для роутера |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для планшета |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 10000 |
| Разъемы | USB Type-C |
| Цвет | Сиреневый |
| Тип | Универсальная батарея |
| Функции зарядки | Power Delivery |




Українська






