Виробник: Baseus
Код товару: U1000985
Стислий опис
Baseus MagPro Magnetic Bracket — заряджайте зі стилем та ефективністю!Основні характеристики:LED-індикатор;Потужність: 20 Вт;Матеріал: алюміній;Вихід: Type-C, QI (бездротова зарядка);Вхід: Type-C;Ємність акумулятора: 50... Читати далі...
Стислі характеристики
Емкость аккумулятора, мА/ч -
5000
Разъемы -
USB Type-C
Тип аккумулятора -
Li-Pol
Цвет -
Белый
Baseus MagPro Magnetic Bracket — заряджайте зі стилем та ефективністю!
Основні характеристики:
- LED-індикатор;
- Потужність: 20 Вт;
- Матеріал: алюміній;
- Вихід: Type-C, QI (бездротова зарядка);
- Вхід: Type-C;
- Ємність акумулятора: 5000 мА·год;
- Протоколи швидкого заряджання PD 3.0, QC 3.0.
Технічні характеристики
| Місткість | 5000 mAh |
| Призначення | для планшета |
| Призначення | для смарт-годинника |
| Призначення | для телефона |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | USB Type-C |
| Вхідний струм | 2.5 А |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 9 V |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вихідний струм | 1.5 A |
| Вихідний струм | 2.22 A |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Розмір | 104.6 x 68.9 x 20 мм |
| Особливості | Power Delivery |
| Особливості | Qi |
| Особливості | індикатор залишкового заряду |
| Особливості | Quick Charge 3.0 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Вага | 210 г |
| Колір | білий |
| Також шукають | для айфона |
| Також шукають | для дівчат |
| Також шукають | компактні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорськ, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 5000 |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Белый |




Українська






