Стислий опис
Вбудований інтерфейс дає змогу заряджати iPhone в будь-який час і в будь-якому місці, без потреби носити із собою кабель для передавання даних. Стильний дизайн робить його елегантним і унікальним. Такий продукт точно пр... Читати далі...
Стислі характеристики
Вбудований інтерфейс дає змогу заряджати iPhone в будь-який час і в будь-якому місці, без потреби носити із собою кабель для передавання даних. Стильний дизайн робить його елегантним і унікальним. Такий продукт точно привертатиме увагу оточення.
Вбудований високоякісний акумулятор ємністю 5000 мА·год. Більшість моделей iPhone можна повністю зарядити один раз, що дуже підходить як резервне джерело живлення для повсякденного використання. Модернізований вбудований кабель підтримує набагато товстіші чохли для телефонів, не потрібно спочатку знімати чохол, щоб зарядити телефон.
За розміром може зрівнятися з губною помадою. Шнур не потрібен, цей повербанк легко можна помістити в кишеню або сумочку, а коли ваш телефон вичерпно зарядить акумулятор, у вас завжди під рукою буде зарядний пристрій. Вага 154 грами, легкий, майже нічого, навіть у найменшій сумці він знайде своє місце. Попри невеликі габарити, він видає вдосталь енергії для мобільного телефона.
Безпечна конструкція ланцюга, що дає змогу уникнути надмірного розряджання, перезаряджання, короткого замикання або перевантаження під час нагрівання та автоматичного припинення заряджання. Ви можете використовувати його впродовж тривалого часу, не турбуючись про всі перераховані вище проблеми.
Технічні характеристики
| Місткість | 4900 mAh |
| Призначення | для планшета |
| Призначення | для плеєра |
| Призначення | для роутера |
| Призначення | для смарт-годинника |
| Призначення | для телефона |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | Lightinihg |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | Lightning |
| Вхідний струм | 2.5 А |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 10 V |
| Вхідна напруга | 12 V |
| Вхідна напруга | 20 V |
| Вхідна напруга | 9 V |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вихідний струм | 1.5 A |
| Вихідний струм | 2.22 A |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Розмір | 80 x 40.2 x 25.6 мм |
| Особливості | Power Delivery |
| Особливості | індикатор залишкового заряду |
| Захист | захист від короткого замикання |
| Захист | захист від перегрівання |
| Захист | захист від перевантаження струму |
| Захист | захист від перезарядження |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Вага | 154 г |
| Колір | білий |
| Також шукають | для айфона |
| Також шукають | для дівчат |
| Також шукають | компактні |
| Також | павербанк для роутера |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 4900 |
| Разъемы | Lightning |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет | Белый |




Українська








