Стислий опис
Потужність Anker Prime Павербанк поєднує в собі ультракомпактову динамічну потужність, максимальну швидкість заряджання для кожного порту, вдосконалену систему безпеки ActiveShieldTM 2.0, неперевершену сумісність і техн... Читати далі...
Стислі характеристики
Потужність Anker Prime
Павербанк поєднує в собі ультракомпактову динамічну потужність, максимальну швидкість заряджання для кожного порту, вдосконалену систему безпеки ActiveShieldTM 2.0, неперевершену сумісність і технологію Power Delivery 3.0, що забезпечує ефективне й безпечне заряджання всіх ваших пристроїв.
Величезна місткість для заряджання в будь-якому місці
Завдяки величезній місткості 20 000 мА·год ви отримаєте вдосталь енергії, щоб зарядити телефон понад 3 рази або MacBook Air один раз, що робить його ідеальним для коротких подорожей або заряджання в дорозі.
Швидке заряджання 200 Вт
Блискавична зарядка потужністю 200 Вт дає змогу зарядити 16-дюймовий MacBook Pro на 50% лише за 40 хвилин, щоб ви могли продуктивно працювати в дорозі.
Високошвидкісне заряджання 100 Вт
Заряджайте павербанк потужністю до 100 Вт через порт USB-C для безперебійного живлення в будь-якому місці та в будь-який час.
Технічні характеристики
| Місткість | 20000 mAh |
| Призначення | для ноутбука |
| Призначення | для планшета |
| Призначення | для роутера |
| Призначення | для телефона |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | 1 х USB |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | 2 x USB Type-C |
| Вхідний струм | 1.5 А |
| Вхідний струм | 2.25 A |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вхідний струм | 5 А |
| Вхідна напруга | 10 V |
| Вхідна напруга | 12 V |
| Вхідна напруга | 15 V |
| Вхідна напруга | 20 V |
| Вхідна напруга | 9 V |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вихідний струм | 1.5 A |
| Вихідний струм | 2 A |
| Вихідний струм | 2.25 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вихідний струм | 5 A |
| Розмір | 127 х 55 х 50 мм |
| Особливості | Power Delivery |
| Особливості | цифровий дисплей |
| Захист | захист від короткого замикання |
| Захист | захист від перегрівання |
| Захист | захист від перевантаження струму |
| Захист | захист від перезарядження |
| Захист | надмірної напруги на вході |
| Захист | неправильне використання роз'ємів |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Вага | 540 г |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 20000 |
| Разъемы | 2 x USB Type-C |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет | Черный |




Українська





