Стислий опис
Інноваційна бездротова зарядка Технологія Qi2 Wireless Charging забезпечує стабільну потужність 15 Вт, високу ефективність і повну сумісність з MagSafe, включно з використанням магнітних чохлів. Високошвидкісне дротове ... Читати далі...
Стислі характеристики
Інноваційна бездротова зарядка
Технологія Qi2 Wireless Charging забезпечує стабільну потужність 15 Вт, високу ефективність і повну сумісність з MagSafe, включно з використанням магнітних чохлів.
Високошвидкісне дротове заряджання
Порт USB-C потужністю 27 Вт дає змогу зарядити iPhone 15 до 60% за 30 хвилин і оперативно відновити заряд самого павербанка.
Система захисту ActiveShieldTM
Вбудована система моніторингу контролює температуру понад 3 мільйони разів на добу, забезпечуючи безпечну роботу в будь-який час.
Інтелектуальний дисплей
Smart Display показує залишок заряду та статус заряджання в режимі реального часу.
Компактність і місткість
Акумулятор ємністю 10 000 мА·год забезпечує кілька повних підзаряджень смартфона, а компактні розміри та вага 250 г роблять пристрій зручним для щоденного використання.
Технічні характеристики
| Місткість | 10000 mAh |
| Призначення | для планшета |
| Призначення | для смарт-годинника |
| Призначення | для телефона |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | USB Type-C |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | Wireless Charger |
| Вхідний струм | 2.22 A |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 9 V |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вихідний струм | 3 A |
| Розмір | 107.3 х 68.8 х 19.8 мм |
| Особливості | MagSafe |
| Особливості | Power Delivery |
| Особливості | PowerIQ |
| Особливості | цифровий дисплей |
| Захист | захист від короткого замикання |
| Захист | захист від перегрівання |
| Захист | захист від перевантаження струму |
| Захист | захист від перезарядження |
| Захист | надмірної напруги на вході |
| Захист | неправильне використання роз'ємів |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Вага | 250 г |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Емкость аккумулятора, мА/ч | 10000 |
| Разъемы | Wireless Charger |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Белый |




Українська







