Стислий опис
Моделі акумуляторних батарей відрізняються за номінальною ємністю й напругою.Різниця між вольтажем старого та нового акумулятора не має бути більш ніж 0.5V.Акумулятор для ноутбука LENOVO — важлива частина портативного... Читати далі...
Стислі характеристики
Моделі акумуляторних батарей відрізняються за номінальною ємністю й напругою.
Різниця між вольтажем старого та нового акумулятора не має бути більш ніж 0.5V.
Акумулятор для ноутбука LENOVO — важлива частина портативного комп'ютера, яка дає ноутбуку змогу називатися мобільним пристроєм.
Перезаряджувана зовнішня батарея легко під'єднується до ноутбука та забезпечує поліпшену автономність завдяки високій ємності.
Літій-іонний акумулятор Lenovo виготовлений із високоякісних матеріалів.
Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряджання, брак "ефекту пам'яті", збереження заряду у разі тривалої експлуатації та здатність до швидкого перезаряджання дають змогу АКБ стати повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Технічні характеристики
| Виробник | Lenovo |
| Модель | Lenovo ThinkPad X220/X230 (44+) 5700mAh (63Wh) 6ce |
| Артикул | A47137 |
| Тип | Li-Ion |
| Тип | оригінальний |
| P/N сумісних акумуляторів | 45N1029, 44++, 45N1028, 45N1023, 45N1025, 0A36306, 45N1024 |
| Виробник акумулятора | Lenovo |
| Місткість | 5700mAh |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 11.1V |
| Потужність | 63 Wh |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для ноутбука |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська
