Стислий опис
У світі технічного прогресу портативний ноутбук уже давно замінив стаціонарний комп'ютер.Важко уявити людину, яка не користується різними девайсами або не знає, що таке ноутбук. Роботу ноутбука без зарядного пристрою ... Читати далі...
Стислі характеристики
У світі технічного прогресу портативний ноутбук уже давно замінив стаціонарний комп'ютер.
Важко уявити людину, яка не користується різними девайсами або не знає, що таке ноутбук.
Роботу ноутбука без зарядного пристрою забезпечує батарея.
Акумуляторна батарея — найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися в мережі.
Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості та добротне складання гарантують довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну оригінальної АКБ.
Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею й працювати з пристроєм.
Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тесту за різними критеріями.
Перевагою у виборі цих батарей є брак "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряджання та здатність до швидкого перезаряджання.
Технічні характеристики
| Виробник | PowerPlant |
| Модель | HP ProBook 4730s (HP4730LH, HSTNN-IB2S) 14.4V 4400 |
| Артикул | NB460663 |
| Тип | Li-Ion |
| Тип | ліцензійний |
| P/N сумісних акумуляторів | 633734-141, HSTNN-I98C-7, QK647UT, 633734-151, HSTNN-IB2S, 633734-421, HSTNN-LB2S, QK647AA, 633807-001, PR08 |
| Виробник акумулятора | PowerPlant |
| Місткість | 4400mAh |
| Кількість комірок | 8cells |
| Напруга | 14.4V |
| Розміри | 268.6 x 50.5 x 22 мм |
| Вага | 0,398 кг. |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для ноутбука |
| Цвет | Черный |




Українська
