Стислий опис
Моделі акумуляторних батарей відрізняються одна від одної за номінальною ємністю й напругою.Різниця між вольтажем старого та нового акумулятора не має бути більш ніж 0.5V.Акумулятор для ноутбука HP — важлива части... Читати далі...
Стислі характеристики
Моделі акумуляторних батарей відрізняються одна від одної за номінальною ємністю й напругою.
Різниця між вольтажем старого та нового акумулятора не має бути більш ніж 0.5V.
Акумулятор для ноутбука
HP
— важлива частина портативного комп'ютера, яка дає ноутбуку змогу називатися мобільним пристроєм.
Перезаряджувана зовнішня батарея легко під'єднується до ноутбука та забезпечує поліпшену автономність завдяки високій ємності.
Літій-іонний акумулятор
HP
виготовлений із високоякісних матеріалів.
Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряджання, брак "ефекту пам'яті", збереження заряду у разі тривалої експлуатації та здатність до швидкого перезаряджання дають змогу АКБ стати повноцінною заміною оригінальних елементів живлення
Технічні характеристики
| Виробник | HP |
| Модель | HP Envy 4-1000 EL04XL 3400mAh (52Wh) 4cell 14.8V L |
| Артикул | A41950 |
| Тип | Li-Ion |
| Тип | оригінальний |
| P/N сумісних акумуляторів | 681879171, 681879 171, HSTNN-IB3R, HSTNN IB3R, 681879-171, TPN_C102, TPNC102, EL04XL, TPN C102, HSTNNIB3R, 681879_171, TPN-C102, HSTN_B3R |
| Виробник акумулятора | HP |
| Місткість | 3400mAh |
| Кількість комірок | 4cells |
| Напруга | 14.8V |
| Потужність | 52 Wh |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для ноутбука |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська
