Стислий опис
Моделі акумуляторних батарей відрізняються одна від одної за номінальною ємністю й напругою.Різниця між вольтажем старого та нового акумулятора не має бути більш ніж 0.5V.Акумулятор для ноутбука HP — важлива части... Читати далі...
Моделі акумуляторних батарей відрізняються одна від одної за номінальною ємністю й напругою.
Різниця між вольтажем старого та нового акумулятора не має бути більш ніж 0.5V.
Акумулятор для ноутбука
HP
— важлива частина портативного комп'ютера, яка дає ноутбуку змогу називатися мобільним пристроєм.
Перезаряджувана зовнішня батарея легко під'єднується до ноутбука та забезпечує поліпшену автономність завдяки високій ємності.
Літій-іонний акумулятор
HP
виготовлений із високоякісних матеріалів.
Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряджання, брак "ефекту пам'яті", збереження заряду у разі тривалої експлуатації та здатність до швидкого перезаряджання дають змогу АКБ стати повноцінною заміною оригінальних елементів живлення
Технічні характеристики
| Виробник | HP |
| Модель | HP EliteBook 820 HSTNN-LB4T 46Wh 6cell 11.25V Li-i |
| Артикул | A41986 |
| Тип | Li-Ion |
| Тип | оригінальний |
| P/N сумісних акумуляторів | 7167261C1, 716726_421, SB03046XL, 716726-421, HSTNN-L13C, HSTNN-IB4T, E7U25ET, 717378_001, 716726_1C1, 716726421, SB03XL, HSTNNL13C, HSTNNIB4T, HSTNNLB4T, 717378 001, 716726 1C1, HSTNN LB4T, |
| Виробник акумулятора | HP |
| Місткість | 4000mAh |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 11.25V |
| Потужність | 46 Wh |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська
