Виробник: Dell
Код товару: U0463461
Стислий опис
Технічні характеристики Тип Li-Ion Тип оригінальний P/N сумісних акумуляторів 7WV3V P/N сумісних акумуляторів H4PJP P/N сумісних акумуляторів JR6XC Місткість 5700mAh Кількість комірок 6 cell Напруга 11.1V Поту... Читати далі...
Стислі характеристики
Назначение -
Для ноутбука
Цвет -
Черный
Технічні характеристики
| Тип | Li-Ion |
| Тип | оригінальний |
| P/N сумісних акумуляторів | 7WV3V |
| P/N сумісних акумуляторів | H4PJP |
| P/N сумісних акумуляторів | JR6XC |
| Місткість | 5700mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| Напруга | 11.1V |
| Потужність | 65 Wh |
| Колір | Чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для ноутбука |
| Цвет | Черный |




Українська

