Стислий опис
Моделі акумуляторних батарей відрізняються одна від одної за номінальною ємністю й напругою.Різниця між вольтажем старого та нового акумулятора не має бути більш ніж 0.5VАкумулятор для ноутбука ASUS — важлива частина ... Читати далі...
Стислі характеристики
Моделі акумуляторних батарей відрізняються одна від одної за номінальною ємністю й напругою.
Різниця між вольтажем старого та нового акумулятора не має бути більш ніж 0.5V
Акумулятор для ноутбука ASUS — важлива частина портативного комп'ютера, яка й дає ноутбуку змогу називатися мобільним пристроєм.
батарея ASUS, що добре зарекомендувала себе легко під'єднується до ноутбука та може надовго забезпечити поліпшену автономність роботи комп'ютера завдяки високій місткості, що важливо в умовах постійної зайнятості.
Li-ion акумулятор ASUS виготовлений із високоякісних матеріалів.
Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряджання, брак "ефекту пам'яті", збереження заряду у разі тривалої експлуатації та здатність до швидкого перезаряджання дають змогу АКБ стати повноцінною заміною елементів живлення.
Компактний аксесуар забезпечить ґаджет зарядом на тривалий час.
Технічні характеристики
| Виробник | ASUS |
| Модель | Asus A32-K56 2900mAh (44Wh) 4cell 15V Li-ion |
| Артикул | A41660 |
| Тип | Li-Ion |
| Тип | оригінальний |
| P/N сумісних акумуляторів | A31-K56, A32-K56, A41-K56, A42-K56 |
| Виробник акумулятора | ASUS |
| Місткість | 2900mAh |
| Кількість комірок | 4cells |
| Напруга | 15 V |
| Потужність | 44 Wh |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для ноутбука |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська
