Стислий опис
Акумулятор для ноутбука є важливою частиною портативного комп'ютера, яка й дає ноутбуку змогу називатися мобільним пристроєм. Якщо ви помітили, що час між підзаряджаннями скоротився, є сенс задуматися про те, щоб купи... Читати далі...
Стислі характеристики
Акумулятор для ноутбука є важливою частиною портативного комп'ютера, яка й дає ноутбуку змогу називатися мобільним пристроєм. Якщо ви помітили, що час між підзаряджаннями скоротився, є сенс задуматися про те, щоб купити новий акумулятор для ноутбука.
Під час вибору акумулятора, звертайте увагу на вольтаж — залежно від року випуску в однакових моделей ця цифра може відрізнятися. Різниця між вольтажем старого та нового акумулятора не має бути більш ніж 0.5V.
Технічні характеристики
| Виробник | Acer |
| Модель | Acer AL12B32 2500mAh 4cell 14.8V Li-ion |
| Артикул | A41690 |
| Тип | Li-Ion |
| Тип | оригінальний |
| P/N сумісних акумуляторів | AK.004BT.098, AL12B72, AL12A31, AL12X32, AL12B31, KT.00403.004, 4ICR17/65, AL12B32, KT.00407.002 |
| Виробник акумулятора | ACER |
| Місткість | 2500mAh |
| Кількість комірок | 4cells |
| Напруга | 14.8V |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Назначение | Для ноутбука |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська
