Стислий опис
Пилосос 500 Cordless вирізняється чудовими показниками продуктивності та зручною ергономічною конструкцією. Знімний ручний модуль і аксесуари спрощують процес настроювання пилососа для прибирання будь-якої поверхні. Всі... Читати далі...
Стислі характеристики
Пилосос 500 Cordless вирізняється чудовими показниками продуктивності та зручною ергономічною конструкцією. Знімний ручний модуль і аксесуари спрощують процес настроювання пилососа для прибирання будь-якої поверхні. Всі моделі виготовляються з використанням переробленого пластику.
Високопродуктивний бездротовий пилосос для видимих результатів прибиранняНаш ефективний і простий у використанні бездротовий пилосос забезпечує видимі результати під час прибирання будь-яких поверхонь. Видаляє пил і дрібні частинки бруду з будь-яких важкодоступних місць.
Забезпечує оптимальну продуктивність навіть за повного пилозбірникаВаш пилосос працюватиме максимально ефективно впродовж усього прибирання. Оновлена конструкція пилозбірника забезпечує тривалу роботу пилососа навіть у разі збільшення кількості зібраного пилу та забруднень
Швидке та зручне прибирання зі знімним блоком 2-в-1Основні переваги цього пилососа: можливість регулювання, зручність у використанні та чудова ергономічна конструкція. Ручний модуль можна швидко від'єднати від вертикального блока для прибирання невеликого простору або у важкодоступних місцях.
До 45 хвилин безперервної роботи для комфортного тривалого прибиранняПрибирання всього будинку без підзаряджання. Можливість безперервної роботи до 45 хвилин робить тривале прибирання ще комфортнішим.
Функція очищення щіткового валика дає змогу легко видаляти волосся.Вам більше не доведеться витягувати застрягле волосся вручну. Просто натисніть кнопку очищення щіткового валика ногою, і спеціальне лезо зріже застрягле волосся з валика.
Технічні характеристики
| Тип пилососа | ручний |
| Тип прибирання | суха |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на ручці |
| Потужність всмоктування | 18 Вт |
| Особливості | насадка для меблів |
| Особливості | насадка підлога-килим |
| Особливості | турбощетка |
| Тип живлення | акумулятор |
| Час роботи на одному заряді | 45 хв |
| Час заряджання | 4.5 час |
| Ємність акумулятора | 2000 mAh |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Місткість пилозбірника | 0.3 л |
| Довжина шнура | бездротовий |
| Насадки та щітки | основна |
| Насадки та щітки | щілинна |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Розмір | 1105 х 255 х 140 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | вертикальні |
| Також шукають | для алергіків |
| Також шукають | для дому |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | для кухні |
| Також шукають | для шерсті |
| Також шукають | компактні |
| Також шукають | легкі |
| Також шукають | потужні |
| Також шукають | надійні |
| Тип пилососа, синк | ручний пилосос |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Вертикальный |




Українська









