Виробник: MSI
Код товару: U0571409
Стислий опис
29.5", VA, 2560 x 1080, 200 Гц, 21:9, 300 кд/м2, 3000:1, макс. 90 Вт, 2 х HDMI, 1 х USB Type-C, 1 х USB Type-B, 1 х DisplayPort, 2 x USB 3.2, 1 х 3.5мм Mini-Jack, поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Piv... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
29.5
Разрешение экрана -
2560х1080
Тип матрицы -
VA
Максимальная частота горизонтальной развертки -
200
29.5", VA, 2560 x 1080, 200 Гц, 21:9, 300 кд/м2, 3000:1, макс. 90 Вт, 2 х HDMI, 1 х USB Type-C, 1 х USB Type-B, 1 х DisplayPort, 2 x USB 3.2, 1 х 3.5мм Mini-Jack, поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання за висотою, 703 x 512 x 287 мм, VESA — 75x75 мм, не входить, чорний кг, чорний кг
Технічні характеристики
| Тип монітора | Широкоформатний |
| Діагональ дисплея | 29.5" |
| Тип матриці | VA |
| Максимальна роздільна здатність екрана | 2560 х 1080 |
| Частота оновлення екрана | 200 Гц |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Покриття | матове |
| Час відгуку матриці | 1 мс |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Контрастність динамічна | 000 000:1 |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Крок між пікселями, мм | 0.2697 |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х DisplayPort |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х Microphone |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х USB Type-B |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х USB Type-C |
| Інтерфейси та під'єднання | 2 x USB 3.2 |
| Інтерфейси та під'єднання | 2 х HDMI |
| VESA | 75 х 75 мм |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel) |
| Регулювання положення | поворотний екран (Pivot) |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 703 x 512 x 287 мм |
| Вага без паковання | 5.8 кг |
| Вага з пачкою | 8.21 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | LCD |
| Також шукають | TFT |
| Також шукають | ultrawide |
| Також шукають | вертикальні |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 29.5 |
| Разрешение экрана | 2560х1080 |
| Тип матрицы | VA |
| Максимальная частота горизонтальной развертки | 200 |




Українська
