Виробник: PowerPlant
Код товару: U0445392
Стислий опис
Тип — ліцензійний, сумісність із ноутбуками — Toshiba, тип роз'єму під'єднання до ноутбука — 6.3 x 3.0 мм, джерело живлення — мережа 220 В, вихідна потужність — 120 Вт Технічні характеристики Тип уніве... Читати далі...
Стислі характеристики
Форм-фактор -
Для ноутбука
Тип разъема -
6.3x3.0 мм
Мощность блока питания -
120
Тип — ліцензійний, сумісність із ноутбуками — Toshiba, тип роз'єму під'єднання до ноутбука — 6.3 x 3.0 мм, джерело живлення — мережа 220 В, вихідна потужність — 120 Вт
Технічні характеристики
| Тип | універсальний |
| Сумісність із ноутбуками | Toshiba |
| Сумісність із моделями ноутбуків | P10-S429, P10-S4291 |
| Сумісність із моделями ноутбуків | P15-S409, P15-S4091, P15-S420, P15-S4201, P15-S470, P15-S479 |
| Сумісність із моделями ноутбуків | P25-S477, P25-S487, P25-S507, P25-S508, P25-S509, P25-S520, P25-S526, P25-S5091, P25-S5092, P25-S5093, P25-S5201, P25-S5261, P25-S5262, P25-S5263 |
| Сумісні партномери блоків живлення | TOSHIBA PA3290U-1ACA, PA3290E-1ACA, PA3336U-1ACA |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 6.3 x 3.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 6.3 А |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 40 мм |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Форм-фактор | Для ноутбука |
| Тип разъема | 6.3x3.0 мм |
| Мощность блока питания | 120 |




Українська




