Виробник: Gamemax
Код товару: U0449011
Стислий опис
ATX 2.3, 400 Вт, 20+4 pin, CPU — 4pin, GPU — немає, SATA — 2, Peripheral — 2, 1x120 мм, 150 x 140 x 86 мм Технічні характеристики Тип БЖ для комп'ютерів Стандарт БЖ ATX 2.3 Потужність 400 Вт Модульн... Читати далі...
Стислі характеристики
Мощность блока питания, Вт -
400
Форм-фактор -
ATX
ATX 2.3, 400 Вт, 20+4 pin, CPU — 4pin, GPU — немає, SATA — 2, Peripheral — 2, 1x120 мм, 150 x 140 x 86 мм
Технічні характеристики
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 2.3 |
| Потужність | 400 Вт |
| Модульне під'єднання кабелів | немає |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS |
| Модуль PFC | активний |
| Під'єднання материнської плати | 20+4 pin |
| Під'єднання процесора | 4 pin |
| Під'єднання відеокарти | немає |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Розміри, мм | 150 x 140 x 86 мм |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Мощность блока питания, Вт | 400 |
| Форм-фактор | ATX |




Українська

