Виробник: Sencor
Код товару: U0602466
Стислий опис
Блендер SENCOR SHB 5603VT-EUE3 Особливості: Винятково тихий двигун постійного струмуПлавне регулювання швидкості 20 швидкостейЕргономічна ручкаНасадка з неіржавкої сталі, що підходить і для змішування гарячої їж... Читати далі...
Блендер SENCOR SHB 5603VT-EUE3
Особливості:
Особливості:
- Винятково тихий двигун постійного струму
- Плавне регулювання швидкості 20 швидкостей
- Ергономічна ручка
- Насадка з неіржавкої сталі, що підходить і для змішування гарячої їжі
- Лезо з неіржавкої сталі
- Чаша для змішування місткістю 800 мл, з кришкою
- Неіржавка насадка для збивання з двома вінчиками
- Ємність для подрібнення об'ємом 1250 мл із лезами з неіржавкої сталі
Технічні характеристики
| Тип | заглибний |
| Потужність | 1200 Вт |
| Місткість склянки | 0.8 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Місткість мініподрібнювача | 1250 мл |
| Насадки та ножі | насадка-блендер |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Склянки та інші ємності | мірна склянка |
| Склянки та інші ємності | чоппер |
| Кількість обертів за хвилину | 13500 об./хв |
| Кількість швидкостей | плавне регулювання |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Функції | блендер |
| Функції | збивання |
| Функції | дроблення |
| Функції | подрібнення |
| Функції | приготування пюре |
| Функції | змішування |
| Особливості | захист двигуна від перегрівання |
| Особливості | плавне регулювання швидкості |
| Особливості | ергономічний дизайн |
| Колка льоду | є |
| Габарити | 433 х 215 х 145 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Колір | фіолетовий |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар




Українська









